Uniwersytet Wrocławski

Jesteś w: Careers Service

Useful informations

Serwis rekrutacyjny

infopracalogo

InfoPraca.pl to jeden z największych i najbardziej popularnych serwisów rekrutacyjnych w Polsce, w którym można znaleźć aktualnych oferty pracy, porady dla kandydatów i pracodawców oraz ciekawe blogi na temat rynku pracy.

 

www.pracuj.plto strona zawierająca oferty pracy / praktyk / staży oraz informacje na temat poruszania sie po rynku pracy, planowania kariery zawodowej, dużo informacji o pracodawcach, branżach itp.

Praca.pl
to jeden z największych portali pracy w Polsce, na którym pojawiają się oferty pracy, praktyk i staży. Oprócz tego Portal posiada bogaty zasób poradników dla osób poszukujących zatrudnienia, a także publikuje bieżące informacje z rynku pracy.

pracatobie.pl to serwis rekrutacyjny, na którym mozna znaleźć nie tylko oferty pracy, ale rownież inne ciekawe artykuły.

 

www.MediaCV.pl to serwis z ogłoszeniami o pracę. Znajduje się w nim specjalna zakładka „Dla Studentów”, gdzie można znaleźć oferty pracy i praktyk dedykowane specjalnie dla Was.


Absolvent.pl to serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko przebiega anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe.


Wyszukiwarka ofert pracy

Money.pl to ogłoszenia z siedemnastu największych i najpopularniejszych serwisów internetowych działających na Polskim rynku. Oferty pracywe Wrocławiu w Money.pl

 

Feender.com to serwis agregujący oferty polskich i zagranicznych staży, praktyk i programów stażowych.


Zapraszamy do zapoznania się z nową wyszukiwarką ofert pracy, która przeszukuje różne strony i zbiera wszystko w jednym miejscu: www.adzuna.pl

www.gazetapraca.pltooferty pracy z całej Polski, a także poradniki i forum o pracy.

ecojobs.czwww.ecojobs.czto portal z ofertami, który ma za zadanie pomóc studentom i absolwentom kierunków przyrodniczychw poszukiwaniu pracy oraz staży. Portal udostępnia oferty pracy m.in. dla specjalistów ds. ochrony i inżynierii środowiska, GIS, geografii, geologii, biologii i innych nauk przyrodniczych, w Polsce, Czechach i Słowacji.

Serwis www.karierawfinansach.pl jest największym branżowym portalem pracy w branży finansowej: bankowość, audyt, księgowość, BPO itp. Codziennie są publikowane na nim tylko unikalne oferty przeznaczone dla najlepszych specjalistów w kraju. W ramach serwisu istnieje także tzw. Strefa Studenta, w której zamieszczane są oferty praktyk i staży w najlepszych firmach z całej Polski.

www.careerjet.pl to wyszukiwarka ofert pracy w całej Polsce. Dzięki niej jesteśmy w stanie znależć pracę z konkretnego miasta i na wybrane przez nas stanowisko. Wyszukiwarka pozwola nam również wyszukiwać oferty pracy zza granicy.

www.jobs.pl to najbardziej z najbardziej doświadczonych portali pracy w Polsce. Jeśli szukasz pracy lub rozważasz jej zmianę to koniecznie sprawdź oferty pracy na tym portalu.

www.najlepszapraca.pl- to największy w Polsce katalog bezpłatnych ogłoszeń o pracę dla wszystkich poszukujących zatrudnienia.

www.kariera.plumożliwia nam poszukiwanie pracy. Na stronie znajduje się ponad 15 tys. aktualnych ofert. Portal zawiera równiez porady dotyczące tworzenia profesjonalnego CV, życiorysu, listu motywacyjnego, jak i referencji. Za pośrednictwem strony możemy zrobić psychotesty, które pomogą nam ocenić jaki zawód powinniśmy wybrać, czy mamy predyspozycje kierownicze i wiele innych.

Poradniki

Praca w Europie w hype.pl to oferta dla wszystkich myślących o podjęciu zatrudnienia, bądź odbyciu stażu lub praktyk za granicą. Można tam znaleźć nie tylko oferty pracy, ale również przewodniki po najpopularniejszych wśród Polaków europejskich rynkach pracy i dodatkowe informacje mogące pomóc
w przygotowaniu wyjazdu.

Serwis informacyjny

www.dlastudenta.pl - jest największym w Polsce portalem internetowym tworzonym z myślą o Studentach i odpowiadającym na ich potrzeby. Na stronie można znaleźć informacje o kulturze, rozrywce, i ciekawych miejscach, konkursy z licznymi nagrodami, a także oferty pracy i praktyk w danym mieście.

InterviewMe - na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów z praktycznymi poradami jak napisać profesjonalne CV, jak przygotować się do rozmowy i jak skutecznie szukać pracy. Zapytaj eksperta w komentarzu pod dowolnym artykułem. Odpowiadamy na wszystkie pytania.

Przedsiębiorczość

www.mambiznes.plto pożyteczne informacje dla wszystkich planujących założyć działalność gospodarczą. Na stronie znajdują się zarówno interesujące wywiady i inspiracje, ale również bardziej praktyczne porady dotyczące prowadzenia firmy.

www.inkubatory.pl to strona fundacji, która umożliwia założenie własnej działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. AIP jako praktyczna szkoła prowadzenia biznesu, pozwala studentom stawiać pierwsze kroki w biznesie. Pomaga młodym klientom w księgowości, oferuje obsługę prawną, organizuje eventy z zakresu przedsiębiorczości i umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów.

Pozostałe strony

Na stronie www.mojestypendium.plmożna znaleźć informacje o aktualnych programach stypendialnych, ciekawych konkursach lub grantach. Znajdują się tu również przydatne informacje z dziedziny edukacji.


TestCV.com to multidyscyplinarny, wielojęzyczny Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. Jest adresowany do przedsiębiorstw różnych branż, firm doradztwa personalnego, a także samych pracowników. Znajdujące się na naszej platformie profesjonalne testy zostały przygotowane przez autorytety z różnych dziedzin i z różnych krajów. W serwisie znajduje się ponad 100 testów psychologicznych, językowych, informatycznych i kompetencyjnych.

 

www.ngo.plto portal organizacji pozarządowych. Znajdują się tutaj oferty pracy, ale i wontariatów, interesujących projektów krajowych i zagranicznych. Na stronie pojawiają się informacje o konkursach z nagrodami, dowiemy kiedy i gdzie realizowane będą ciekawe eventy, głównie tworzone przez III sektor.

www.wolontariat.org.plto stronaOgólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu. Jak piszą, o wolontariacie wiedzą wszystko, dlatego jesli chcesz pomagać to koniecznie zajrzyj na tą stronę.


Na anglojęzycznej stronie www.salto-youth.netznajdziesz dużą ilość zagranicznych szkoleń oraz wymian młodzieżowych dla osób do 30. roku życia. Wyjazdy są zazwyczaj darmowe, a jedyną konieczną inwestycją jest pokrycie części kosztów transportu do miejsca organizowanego projektu. Strona ta to największa w europie baza szkoleń współfinansowanych przez Unię Europejską.

Warto zajrzeć!

powrót
Contact

ul. Kuźnicza 49 A,
50-138 Wrocław
tel. 71 375 2131

Kuźnicza 49 A, Wrocław
Powiększ mapę