Uniwersytet Wrocławski

Poradniki online

Szukasz pracy w branży IT? Poznaj przewodnik KarieraPlus IT 2013

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przewodnikiem KarieraPlus IT 2013 (http://karieraplus.pl/it2013), zawierającym informacje skierowane do studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem kariery w branży IT. W przewodniku znajdują się m.in. porady dotyczące rekrutacji, wywiady z osobami, które odniosły sukces w branży, a także profile pracodawców. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony www.karieraplus.pl i profilu na Facebooku www.facebook.com/KarieraPlus.

Kariera w konsultingu lub usługach biznesowych? Nowy przewodnik KarieryPlus już dostępny!

Ukazał się nowy przewodnik „KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe” skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania. Konkretnych porad dotyczących tego, jak skutecznie przejść przez proces rekrutacji, udzielają w nim młodzi specjaliści, którzy niedawno rozpoczęli pracę w korporacjach. Przewodnik w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie: http://karieraplus.pl/przewodniki.

 

 

Czas na studia

Przed Tobą wybór uczelni? A może właśnie dostałeś się na studia? Nowoczesny, bezpłatny e-magazyn dla maturzystów i świeżo upieczonych studentów, tworzony przez najlepszych dziennikarzy edukacyjnych. Czas na Studia! Wersja pdf.

 

 

Poradnik kariery - Jak napisać idealne CV

Poradnik Kariery pdf Klikając na przewodnik możesz przejrzeć go w wersji online lub też pobrać wersję pdf.

 

 

 

Przewodnik Pracodawcy 2012/2013

Przewodnik Pracodawcy Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do odbioru darmowego przewodnika Pracodawcy 2012/2013 wydanego przez Pracuj.pl z ofertami ofert pracy, praktyk i staży! Przewodnik jest dostępny w wersji on-line oraz w Biurze Karier.

Przewodnik PRACODAWCY 2012/ 2013 zwiera: porady rekrutacyjne, informacje na temat rynku pracy, profile pracodawców, oferty praktyk i staż.

 

Przewodnik Praktyki 2012

Baner pracuj.pl

Przewodnik po Konsultingu” - Odkryj swoją drogę w konsultingu!

Przewodnik po KonsultinguW odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek usług doradczych oraz rosnące zainteresowanie studentów obszarem konsultingu Stowarzyszenie Przyszłych Doradców i Menedżerów Cognitis przy wsparciu firm McKinsey& Company, The Boston Consulting Group, A.T. Kearney, KPMG, TPA Horwath oraz DRICON Managing Consultants stworzyło Przewodnik po Konsultingu”. „Przewodnik po Konsultingu przybliża kwestie związane z konsultingiem, zawiera opisy wiodących firm z branży, praktyczne wskazówki dotyczące procesów rekrutacyjnych, analizy case study oraz wiele pożytecznych informacji udzielonych przez pracowników i stażystów. Wszystkich studentów, zarówno tych poszukujących jeszcze swojej drogi zawodowej, jak i tych, którzy wiążą swoją przyszłość z konsultingiem lub branżą doradczą zapraszamy do lektury. Publikacja dostępna na stronie www.cognitis.pl/przewodnik.

Przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”

Kariera w Finansach i BankowościZobacz najnowsze wydanie prestiżowego przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” na rok akademicki 2012/13 w wersji elektronicznej, przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl. Dla wszystkich studentów oraz absolwentów, którzy nie odebrali w Biurze Karier swojej uczelni lub chcą posiadać przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” w komputerze, serwis KarierawFinansach.pl przygotował wersję elektroniczną, którą można pobrać: www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

 

Informator "Kariera"

Kariera

Entrypark International Career Book 2013

Entrypark International Career Book 2013Which top international employers are looking for you? Here online version

 

 

Przewodnik "Studia w Niemczech"

Przewodnik "Studia w Niemczech"Chcesz studiować w Niemczech? Zastanawiasz sie jak wyglądają studia i życie (studenckie) w Niemczech? Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem "Studia w Niemczech" w wersji on-line wydanym przez DAAD (Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej), będącą wspólną organizacją niemieckich szkół wyższych.

 

 

Poradnik dla obywateli polskich podejmujących pracę w Niemczech

Poradnik dla obywateli polskich podejmujących pracę w NiemczechPoradnik powstał na podstawie doświadczeń w co dziennej pracy konsularnej. Jest zbiorem podstawowych informacji o warunkach pracy oraz pobycie w Niemczech. Omawiane są w nim problemy, na jakie może natrafić polska migracja zarobkowa, a także co należy zrobić, by tych kłopotów uniknąć i do jakich instytucji należy zwrócić się o pomoc. Przewodnik jest dostępny w wersji on-line

 

Poradnik dla obywateli polskich podejmujących pracę w Austrii

Poradnik dla obywateli polskich podejmujących pracę w AustriiPoradnik powstał na podstawie doświadczeń w co dziennej pracy konsularnej. Jest zbiorem podstawowych informacji o warunkach pracy oraz pobycie w Austrii. Omawiane są w nim problemy, na jakie może natrafić polska migracja zarobkowa, a także co należy zrobić, by tych kłopotów uniknąć i do jakich instytucji należy zwrócić się o pomoc. Przewodnik jest dostępnyw wersji on-line

Magazyn Akademicki EUROSTUDENT - wydanie 211 poświęcone branży IT

Magazyn Akademicki EUROSTUDENTWydanie online dedykowane inżynierom, a także branży outsourcingowej, a w nim:

  • Raport specjalny: Kariera inżyniera
  • Kariera: Rynek outsourcingu
  • Konkurs: Gwiazdka z Eurostudentem
  • Kariera: Planujemy karierę w nowym roku
  • Kariera: Wszystko o kierunkach zamawianych
  • Oferty: Praktyk, staży, pracy
powrót
Contact

ul. Kuźnicza 49 A,
50-138 Wrocław
tel. 71 375 2131

Kuźnicza 49 A, Wrocław
Powiększ mapę