Bezpłatne warsztaty Code&Cloud dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego!

dodano: 2018-09-24

Bezpłatne warsztaty Code&Cloud dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego!
Warsztaty Code&Cloud będą „przedsmakiem” dni otwartych w Unit4 które odbędą się 25 października. Celem warsztatów jest pokazanie jak deweloperzy mogą zautomatyzować swoją pracę oraz tworzyć skalowalne aplikacje w chmurze Azure. Całość będziemy opierać na języku C#, lecz nie stoi na przeszkodzie by tworzyć aplikacja dla innych języków. Całe warsztaty potrwają około 6h.Jedzenie oraz napoje sponsoruje firma Unit4 Polska- Jest to druga edycja warsztatów- Wymagane jest wypełnienie ankiety, aby wziąć udział w wydarzeniu.- Link do ankiety https://goo.gl/xfFXZw- Warsztaty są przeznaczone tylko dla studentów- Zapisy trwają do 6 październikaProwadzący: Szymon PulkaIdeą warsztatów jest pokazanie jak można stworzyć skalowalną aplikację oraz jak zautomatyzować procesy związane z udostępnieniem i testowaniem aplikacji. Na warsztatach użyjemy takich technologii jak .net Core, Entitiy framewrok, Azure Storage, Azure functions, git oraz VSTS. Aplikacja, która powstanie w ramach warsztatów będzie aplikacją wysoce skalowalną.
Warsztaty Code&Cloud będą „przedsmakiem” dni otwartych w Unit4, które odbędą się 25 października. Celem warsztatów jest pokazanie jak deweloperzy mogą zautomatyzować swoją pracę oraz tworzyć skalowalne aplikacje w chmurze Azure. Całość będziemy opierać na języku C#, lecz nie stoi na przeszkodzie by tworzyć aplikacja dla innych języków. Całe warsztaty potrwają około 6h, a tematem przewodnim jest "Automatyzacja procesów wytwarzania oprogramowania w chmurze i ich optymalizacja". Jedzenie oraz napoje sponsoruje firma Unit4 Polska.
- Jest to druga edycja warsztatów
- Wymagane jest wypełnienie ankiety, aby wziąć udział w wydarzeniu.
- Link do ankiety https://goo.gl/xfFXZw
- Warsztaty są przeznaczone tylko dla studentów
- Zapisy trwają do 6 października
Gdzie? ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
Kiedy? Sobota, 13 października 2018 o 09:00 – 15:00
Prowadzący: Szymon Pulka

Warsztaty Code&Cloud będą „przedsmakiem” dni otwartych w Unit4 które odbędą się 25 października. Celem warsztatów jest pokazanie jak deweloperzy mogą zautomatyzować swoją pracę oraz tworzyć skalowalne aplikacje w chmurze Azure. Całość będziemy opierać na języku C#, lecz nie stoi na przeszkodzie by tworzyć aplikacja dla innych języków. Całe warsztaty potrwają około 6h, a tematem przewodnim jest "Automatyzacja procesów wytwarzania oprogramowania w chmurze i ich optymalizacja". Jedzenie oraz napoje sponsoruje firma Unit4 Polska.

- Jest to druga edycja warsztatów.
- Wymagane jest wypełnienie ankiety, aby wziąć udział w wydarzeniu.
- Link do ankiety https://goo.gl/xfFXZw
- Warsztaty są przeznaczone tylko dla studentów