Publikujemy wyniki konkursów, które odbyły się podczas Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY!

dodano: 2018-12-01

Przedstawiamy wyniki konkursów, które odbyły się podczas wczorajszych Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY. Udział w zabawie wziąć mogła kazda osoba, która przyszła na zorganizowane wydarzenie.

Pierwszy konkurs polegał na wymyśleniu hasła promującego kolejne wydarzenie.
Informujemy, że wygrywa slogan TARGI NA TWÓJ DOBRY START.
Gratulujemy pani Katarzynie wygranej - twórczyni hasła i zapraszamy po odbiór nagrody.

W tym samym czasie można było wziąć udział w teście konkursowym w którym znajdowały sie pytania dotyczące pracodawców biorących udział w targach. Za poprawne wyniki testu konkursowego chcemy wynagrodzić aż 6 osób!

Pierwsze miejsce za 100% poprawnych odpowiedzi ex aequo otrzymują następujące loginy:
1️⃣SINASNI
2️⃣MADIANER

Drugie miejsce należy do loginów, które udzieliły 11 na 12 poprawnych odpowedzi:
1️⃣PAULINATUREK
2️⃣TARGIPRACY7

Za 10 poprawnych odpowiedzi, a tym samym trzecie miejsce, podarunki otrzymują następujące loginy:
1️⃣RYCHU47
2️⃣CZESŁAW

Gratulujemy! Zapraszamy do Biura Karier UWr, ul. Kuźnicza 49a po odbiór podarunków w godzinach 9.00 - 15.00, od poniedziałku do piątku. Osoby, które brały udział w teście konkursowym muszą pamiętać o HAŚLE, celem odebrania paczki z podarunkami.

Informujemy, że upominki za udział w zabawach konkursowych sponsorowane są przez pracodawców, którzy uczestniczyli w wydarzeniu. Nagrody zaś zawierają losowo wybrane upominki tj. bilety do kina, kubki, słodycze, gry, artykuły papiernicze i piśmiennicze, plecaki, torby, powerbank, pendrive i wiele innych!

Jesteś ciekawy/a jak wyglądało wydarzenie? Na stronie głównej Uniwersytetu Wrocławskiego znajduje się fotorelacja z wydarzenia. Sprawdź!

Uwaga ⚠️Przedstawiamy WYNIKI KONKURSÓW, które odbywały się podczas wczorajszych Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY!