Targi Pracy KAMPUS KARIERY VII edycja

dodano: 2019-03-06

Targi Pracy KAMPUS KARIERY VII edycja

Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza wszystkich Studentów i Studentki do wzięcia udziału w Targach Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY, które odbędą się 11 KWIETNIA 2019 r. w godz. 10.00 – 15.00 w holu Wydziału Biotechnologii UWr, ul. F. Joliot-Curie 14a, Kampus Grunwaldzki.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów, doktorantów i absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego, w szczególności osób z wydziałów: Biotechnologia, Chemia, Nauk Biologicznych, Matematyki i Informatyki. Uczestnictwo w imprezie to okazja na zapoznanie się z możliwościami rozwoju poprzez osobiste spotkanie z wrocławskimi pracodawcami, jak i aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży. Wydarzeniu towarzyszyć będą szkolenia i prelekcje specjalistów rynku pracy.

Strefa pracodawców – poznaj firmy, które wezmą udział w targach:

• Yesterday Translations
  • Grupa PCC
  • Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k.
  • Credit Suisse
  • MAHLE Shared Services Poland sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
  • Selvita
  • QIAGEN Business Services
  • Atos GDC Poland
  • BPO Management
  • CCIG Group sp. z o.o.
  • Micro Solutions Sp. z o.o. Sp.k
  • Sente Systemy Informatyczne sp. z o.o.
  • TIM SA
  • VULCAN sp. z o.o.
  • Ryanair Labs Wrocław
  • Parker Hannfin ESSCsp. z o.o.
  • Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
  • Wojskowa Komenda Uzupełnień
  • Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Strefa imprez towarzyszących:

Strefa Biura Karier:

Jak co roku, podczas wydarzenia obecni będą nasi doradcy zawodowi w Strefie Biura Karier. Specjaliści udzielać będą wsparcia w zakresie konsultacji dokumentów aplikacyjnych, jak i zapiszą Cię na konsultacje indywidualne.
Przygotowaliśmy m.in. konkurs na hasło kolejnej edycji Targów, w którym możecie wygrać torby pełne gadżetów od Pracodawców współpracujących z Biurem Karier. Szczegóły już wkrótce.

Dostępne będą darmowe poradniki zawodowe, konkursy i wiele innych atrakcji!